ÇevreGündem

10 Temmuz’da Keşan’a gelecek ünlülerden “Saros’uma Dokunma” mitingine davet

Keşan Kent Konseyi ve Saros Gönüllüleri Platformu tarafından 10 Temmuz Cumartesi günü, Keşan’da düzenlenecek ‘Saros’a Adalet İçin Saros’uma Dokunma’ mitinge ünlü isimlerden destek geldi. Sanatçı Behzat Uygur, Burhan Şeşen, Ege, Sevcan Orhan, Mert Ör, Ender Çalışkan, Söz yazarı Zeynep Talu, TV programcısı ve sunucu Metin Uca, Gazeteci ve Haber Programcısı Ruhat Mengi ile Evrensel Gazetesi köşe yazarı Ayşen Şahin kaydettikleri kısa videolar ile güç sağladı.

Saros Gönüllüleri Dayanışması’nın sosyal medya hesaplarından paylaşılan mesajlarda, önce Saros’un eşsiz güzelliği ve önemi hakkında konuşan ünlü isimler daha sonra 10 Temmuz’da Keşan’da düzenlenecek mitinge çevre dostlarını davet etti.

‘Saros’a Adalet İçin Saros’uma Dokunma’ mitingi için 10 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00’de, Enez Kavşağı yakınlarındaki Sarıkız Konakları önünde kortej oluşturulacak. Kortej daha sonra Cumhuriyet Meydanı’na kadar yürüyüş yapacak. Meydanda, STK’lar tarafından basın açıklaması yapılacak. Mitinge ünlülerin de katılımı bekleniyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu