Haberler

Yeni Mahalle’nin kapalı pazar yeri hazır

Yeni Mahalle?de Çarşamba Günleri sokakta kurulan semt pazarının kapalı alana taşınması için Keşan Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar tamamlandı ve pazar 22 Nisan 2020 Çarşamba günü yeni yerinde açılacak.

Yeni Mahalle?de Bilal Ergeç Parkı ile Hancı Market arasında bulunan alanda açılacak Pazarın açılışı canlı yayınla belediyenin sosyal medya hesapları üzerinden yapılacak.

Saat 11.00’de gerçekleştirilecek açılış için vatandaşları sosyal medya ekranlarına davet eden Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Keşan’daki tüm pazar yerlerimizi düzen ve disiplin içerisine sokarak geliştiriyoruz. Semt pazarlarımızın yola kurulmaması ve vatandaşlarımıza düzen içerisinde hizmet vermesi için çalışıyoruz. Keşanımıza ferah ve düzenli alanlar kazandırarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Ulaşımı aksatmamak için yolda kurulan Çarşamba pazarımızı Bilal Ergeç Parkı arkasında kapalı alanda hazırladığımız yere kurarak hem vatandaşlarımızın dinleneceği hem de alışveriş yapacağı bir alan oluşturduk.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu