Haberler

Yekta Baydar Ortaokulu’nun velileri, Milletvekili Dr. Fatma Aksal’a seslendi

Yekta Baydar Ortaokulu Müdürü Ziya Dikici’nin 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı sonunda Keşan’daki başka bir okulda görevlendirilmesi, velilerin tepkisine neden olmuştu.
Ziya Dikici’nin önderliğinde Yekta Baydar Ortaokulu’nda verilen eğitimden hem kendilerinin hem de çocuklarının memnun olduğunu ifade eden veliler, söz konusu değişikliğin durdurulması için Keşan Kaymakamlığı’na iletilmek üzere aralarında yaklaşık 400 imzalı dilekçe hazırlamıştı.
Veliler bugün de Cumhuriyet Meydanı’nda ellerinde dövizler ve hazırladıkları bildiri ile okul müdürü Ziya Dikici’nin göreve iade edilmesi için bir eylem gerçekleştirdi.
“Siyasetin eğitime nüfuz etmesi uzun vadede Keşan için kayıp olacaktır.” vurgusu yapan veliler, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal’a da, “Sayın Vekilimiz tasarrufunuzu tekrar gözden geçiriniz lütfen!” diyerek seslendi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı