Haberler

Vali Canalp’ten Başkan Helvacıoğlu’na “hayırlı olsun” ziyareti

Edirne Valisi Ekrem Canalp, yerel seçim sonrası Keşan Belediye Başkanlığı’na seçilen Mustafa Helvacıoğlu’na 30 Nisan 2019 Salı günü iade-i ziyarette bulundu.

Saat 17.00 sıralarında Keşan’a Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt ile gelen Vali Canalp’i, Keşan Belediyesi’ne gelişinde; Keşan Kaymakamı Nuri Özder, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Keşan İlçe Jandarma Komutanı Bnb. Ahmet Barış Ulucanlı, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, Belediye Başkan yardımcıları Yakup Balcı ve Nuran Uslu, İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, AK Parti Belediye Meclis üyeleri birlikte karşıladı. Karşılama sonrası Başkanlık Makamı’na geçildi.

Burada konuşan Vali Ekrem Canalp, Helvacıoğlu’na belediye başkanlığı görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

Canalp, Edirne Valiliği olarak Keşan Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalarda her zaman destek olacaklarını ifade etti ve Edirne için üretilecek güzel şeylerde her zaman birlikte hareket edileceğine vurgu yaptı.

Ekrem Canalp, “Keşan, Trakya’nın en büyük ve gözde yerleşim yerlerinden biri. Keşan hakkında Türkiye’deki her bireyin bir düşüncesi var. Önemli görevinizin bilincindesiniz ve Keşan’ın daha ileri seviyelere ulaşması için elinizden gelen gayreti göstereceğinize inancım tam. Biz de Edirne Valiliği olarak her zaman sizlere destek olacağız.” dedi.

Vali Canalp'ten Başkan Helvacıoğlu'na "hayırlı olsun" ziyareti

Vali Canalp'ten Başkan Helvacıoğlu'na "hayırlı olsun" ziyareti

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu da ziyaret nedeniyle teşekkür etti ve halkın teveccühü ile Keşan Belediye Başkanlığı görevine getirildiğini anlattı. Başkan Helvacıoğlu, halkın verdiği görevi en iyi şekilde yerine getirmek için Keşan Kaymakamlığı koordinesinde tüm kurum ve kuruluşlarla ortak hareket edeceklerini dile getirdi.

Keşan’ın sahilleri ile bütün halinde değerlendirilmesi gereken bir ilçe olduğunu belirten Başkan Helvacıoğlu, “Şeffaf, hızlı ve dinamik bir belediye yapısı oluşturuyoruz. Kararlı ve cesur adımlar atacağız. ‘5 yıl sonra ne olacağım değil, 5 yıl içinde Keşan’a ne yapacağım?’ anlayışında hareket edeceğiz. Bölgenin gelişmesi için attığımız adımlarda arkamızda durup bizlere destek olmanızı sizden rica ediyoruz. şeklinde konuştu.

Ziyaret belediye çalışmaları ve yapılacak ortak çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunulması ile sürdü.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu