Asayiş

Uyuşturucunun izini süren polis, satışın yapıldı eve ulaştı

Keşan’da şüpheli bir şahsın üst aramasında çıkan uyuşturucu maddelerin izini süren polis, uyuşturucunun satıldığı eve ulaştı. İki şahıs hakkında işlem başlatıldı.
Edinilen bilgiye göre, Yenimescit Mahallesi’nde durumundan şüphelenilen bir şahıs, Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri tarafından durduruldu. İsmi M.İ. olarak tespit edilen şahsın yapılan üst aramasında 0.40 gr. metamfetamin ve 1.31 gr. bonzai maddesi ele geçirildi. Şahıs hakkında kullanmak amacıyla uyuşturucu bulundurmak suçundan işlem başlatılırken, polis uyuşturucu maddeleri nereden bulduğunu sordu.
Polise uyuşturucuları T.O.’dan temin ettiğini söyleyen şahıstan alınan bilgiler üzerine harekete geçen ekipler bu kez de bahse konu şahsın evinde arama yaptı. Yapılan aramalarda evinden 6.43 gr. metamfetamin, 2 adet hap, uyuşturucuları paketlemek için kullanılan folyo kağıdı ve uyuşturucu satışından elde edildiği düşünülen 90 TL nakit para ele geçirilen T.O. daha sonra gözaltına alındı. Şahıs hakkında uyuşturucu madde satışı yapmak işlem başlatıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu