Haberler

Saros’da sezon erken başladı

9 günlük bayram tatilinin okullar kapanmadan önce olması Saros’da sezonun erken açılmasına sebep oldu. Sezona erken başlayan emlakçılar, 23 Haziran’da olacak İstanbul seçimlerine kadar Saros’da bulunan kiralık evlerde yüzde elliye varacak indirime girdiler.

Keşan Umum Emlak Müşavirler Derneği Başkan Yardımcısı Özgür Kahraman yaptığı açıklamada, Saros sezonunun 10 gün erken başlamasına bir çok esnafın hazırlıksız olarak yakalandığını belirtirken “Rahatlığımızdan dolayı hazırlıklarda geç kaldık, ancak yine de 9 günlük tatil dönemini kazasız belasız atlattık” dedi.
Bayramın arkasından okullar kapandıktan sonra ve İstanbul seçimlerine kadar oluşacak boşlukta yerel halkın yararlanması için indirime gideceklerini kaydeden Kahraman, “Yayla, Erikli ve Enez emlakçıları olarak 10-30 Haziran arası yüzde elliye yakın indirim yaptık” dedi.

Sahillerdeki güvenliğe de dikkat çeken Kahraman, ev sahiplerinin evlerini kiralarken jandarmaya ve yetkililere bildirim yapmadıklarını dile getirirken. Bu tür kiralama usulünün güvenlik açısından büyük tehlike yarattığını yetkililere bilgi verilmesi gerektiğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı