Asayiş

Polisten eş zamanlı ‘Güven ve Huzur’ uygulaması

Keşan’da tüm Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan uygulamalarda iş yerleri, vatandaşlar ve araçlar denetlendi, 27 bin 141 bin lira ceza kesildi.

Genel asayiş ve kamu düzeninin devamının sağlanması amacıyla ülke genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Türkiye Güven Huzur” uygulaması Keşan’da da yapıldı.


Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 17 Nisan Cuma günü 15.00 ve 24.00 saatleri arasında gerçekleştirilen uygulamada, 412 sürekli kapalı olan iş yeri, 20 ticari taksi, 17 toplu taşıma aracı, 37 sivil araç, 5 park, 2 mesire alanı kontrol edildi ve 71 kişiye GBT sorgusu yapıldı.
Kontroller sırasında 1 araca çeşitli cezai maddelerden bunun yanında 15 kişiye de sosyal mesafeye uymama, kimlik bildirmeme ve emre aykırı davranış gibi maddelerden toplam 27 bin 141 TL idari para cezası uygulandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı