Asayiş

Polis, kasten yaralama ve hırsızlık suçlarından aradığı şahsı yakaladı

Keşan’da annesini darp ettikten sonra üvey babasının telefonunu çalarak kayıplara karışan 17 yaşındaki çocuk, üzerinde çalıntı olduğu düşünülen para ile yakalandı. Darp, hırsızlık ve kasten yaralama şuçlarıyla gözaltına alınan çocuk tutuklandı.

Önceki günlerde Keşan’da E.G. isimli 17 yaşındaki bir kişi evde çıkan tartışma sonrası annesi Y.B.’yi darp edip, üvey babası C.K’nın telefonun ile birlikte evde bulunan 10 adet küçük altını da çalarak kayıplara karışmıştı.

Anne ve üvey babanın şikayetleri üzerine Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince devam eden soruşturma kapsamında hırsızlık ve kasten yaralama suçlarından ve aynı zamanda bir iş yerinde meydana gelen hırsızlığın da şüphelisi olan E.G. her yerde aranıyordu.
Asayiş Büro ekipleri tarafından yapılan araştırmalar neticesinde 25 Ağustos Salı günü şahsın Yenimescit Mahallesi’ndeki bir adreste olduğunun bilgisini alan ekipler, bahse konu ikamete doğru harekete geçti.
Belirtilen adrese giderek E.G.’yi yakalayan ekipler, yaptıkları üst aramasında hırsızlıktan elde edildiği düşünülen 42 adet 100 TL, 1 adet 50 TL ve 1 adet 10 TL’lik banknot olmak üzere toplam 4 bin 260 TL’ya el koydu.
E.G., nöbetçi savcının bilgisi dahilinde gözaltına alındıktan sonra, çıkarıldı mahkemece tutuklandı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu