Keşan

Pekcan, yolları işaret etti: “Gönül belediyeciliğinin geldiği nokta gözler önünde”

Keşan’da yağışların ardından bozulan ve üzerinde iri ufaklı çukurların oluştuğu yollar için CHP Keşan İlçe Yönetimi eleştiride bulundu. CHP adına yazılı açıklama yapan Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, “Gönül belediyeciliğinde kısa sürede geldiğimiz nokta gözler önünde.” dedi.

Keşan Belediyesi’nin son dönemde yaptığı yolların çok kısa bir sürede bozulduğunu ve aynı yerlerde tekrar asfaltlama yapıldığını belirten Pekcan, şu ifadeleri dile getirdi: “AKP’li Keşan Belediye Başkanının seçildiğinden beri geçen iki yılda yolların durumu. İki ayda iki kere yapılan Muhtar Ali Çevikel Caddesi ve oluşan kamu zararı, beton asfalt yapılıp üstüne tekrar asfalt atılarak ikinciye yapılmaya çalışılan Muammer Aksoy Caddesi ve yapıldıktan sonra aynı gece sökülüp tekrar asfaltlanan 29 Ekim Cumhuriyet Caddesi’nden sonra Keşan’ın değişik yerlerinde yeni atılan asfaltlar dökülüyor. Aynı yere defalarca yama yapılıyor.
Vatandaşımız çukurları beton ve kilit taş ile doldurarak kendisi kapatmaya çalışıyor. Gönül belediyeciliğinde kısa sürede geldiğimiz nokta gözler önünde. Başkan mecliste “İki yılda bir çivi çakmadık” demişti. Yaptıkları yollar ve kaldırımlar gibi 30 günde bozulacaksa eğer her işte bir hayır var diyelim.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu