Haberler

Öz kızına para karşılığı fuhuş yaptıran “anne” tutuklandı

Keşan’da kızına para karşılığı fuhuş yaptıran “anne” tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Keşan’da kızına para karşılığı fuhuş yaptıran “anne” tuttuklanarak ceza evine gönderildi.

Daha önceki günlerde Hastane Caddesi üzerinde bulunan bir ikamette bir bayanın para karşılığında fuhuş yaptığı yönünde ihbarlar üzerine harekete geçen polis, belirtilen yer üzerinde çalışmalara başladı.
26 Haziran Çarşamba günü belirlenen adres üzerinde bekleyen ekipler, iki şahsın binaya fuhuş amaçlı girdiği bilgisini almaları üzere söz konusu iki şahsı durdurarak kimlik kontrolü yaptı ardından şahıslar Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Burada ifadeleri alınan şahıslar, olayı doğrularak, ismini G. olarak bildikleri 50-55 yaşlarındaki kişiye para verdiklerini ve ardından evde bulunan 30-35 yaşlarındaki C. isimli kişi ile cinsel birliktelik yaşadıklarını beyan ettiler.
Keşan Cumhuriyet Savcısı’nın talimatları doğrultusunda adli işlem başlatılırken söz konusu yerde yakalanan şüphelilerin gerçek adları G.E ve D.Ö. olarak belirlenirken, D.Ö.’nün G.E.’nin öz kızı olduğu tespit edildi.
Fuhuşa sürüklenen D.Ö.’nün mağdur olarak ifadesi alınırken, annesi ise şüpheli sıfatıyla gözaltına alındı.
G.E., 27 Haziran 2019 Perşembe günü gerekli işlemleri için Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı’na getirilmesinin ardından, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na sevk edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu