Haberler

Online Buluşmalar’da bu hafta tarım ve ticaret konuşulacak

28 Ekim 2020’de başlayan Online Buluşmalar, bugüne kadar bölgemizin siyasilerinden pek çok ismi konuk etti. 9 Ocak 2021’de yayınlanan bölümün konuğu da AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Başkanı Dr. Fatma Aksal olmuştu. Yerelde ve genelde gündemi meşgul eden konular hakkında yerel basın temsilcilerinin sorularını yönelttiği konuklar; toplumun pek çok kesimini ilgilendiren ve merak edilen bu konulara “Online Buluşmalar”da açıklık getirdi.

2020 yılı başından bu yana pandemi tüm dünyayı etkisi altına aldı ve bu süreçte dünyanın her yerinde; sağlıktan ekonomiye, tarımdan eğitime hemen her sektör olumsuz etkilendi.

Yine bu süreçte hükümetler kendi politikalarını belirledi, hızlı kararlar alındı, ne kadar süreceği bilinmeyen bu dönemi en az zararla atlatabilmek için ekonomik destek paketleri hazırlandı ve sosyal hayata da kurallar, kısıtlamalar geldi.

Tüm bu koşullar altında durumdan en fazla etkilenen küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, yerel esnaf da zaman zaman bireysel ve sık sık da temsilcileri aracılığı ile sesini duyurmaya çalıştı.

Bu kapsamda “Online Buluşmalar”ın 16 Ocak 2021 Cumartesi akşamı (bugün) canlı yayınlanacak bölümünün konukları; Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Ticaret Borsası Başkanı Necmi Kaymaz ve İpsala Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Girgin olacak. Odaların çalışmaları, üyelerin beklentileri, tarım ve ticarette son durumun değerlendirileceği program saat 20:00’de başlayacak ve Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.
?Online Buluşmalar?, Kesanonline.com’un sosyal medya hesapları üzerinden de canlı yayınlanacak.

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu