Genel

Mutlu Gezer, “Güçlü Meslek Aktif Oda” diyerek çıktığı yolda başkanlık adaylığını açıkladı

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Denetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Mutlu Gezer, düzenlediği basın toplantısında, seçimi 6 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanlığı’na başkan adaylığını açıkladı.

Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası hizmet binasında yapılan basın toplantısına; Mutlu Gezer ile seçime gireceği yönetim ile denetim kurulu listesinde yer alan meslektaşları katıldı.

Gezer: “Yeni, genç ve güçlü bir yönetim için desteklerinizi bekliyoruz”

Yaptığı açıklamada, 6 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olağan genel kurulda Keşan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Denetim Kurulu Başkanlığı’na aday olduğunu açıklayan Gezer, “Mesleğimize 2001 yılında açtığım işyerim ile başlayarak, odamıza dahil oldum. Bu sayede sayısız genç arkadaşımla beraber çalışma fırsatı buldum. İki dönem Denetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevini yerine getirdim ve bu dönemde de sürdürüyorum. Bu görevlerde meslektaşlarımızın ve üyelerimizin sesini duyurmak ve hizmet etmeye gayret gösterdim. Mesleğimiz pandemi döneminden dolayı zor günler geçirmektedir. İçerisinde bulunduğumuz sektörümüz bundan oldukça kötü etkilenmiştir. Önümüzdeki Şubat ayında gerçekleşecek olan genel kurulumuzda genç, dinamik, aktif yenilikçi bir yönetim ile beraber sizlere hizmet için göreve talip oldum. Amacımız mesleğimize faydalı işler ve projeler geliştirerek doğru zamanda doğru ekiple şeffaf bir yönetim anlayışı ile çalışmaktır. Her fırsatta ve gittiğimiz her yerde büyük bir aile olduğumuzu söylüyoruz. Yeni, genç ve güçlü bir yönetim için desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

“Güçlü Meslek – Aktif Oda”

Gezer, “Güçlü Meslek – Aktif Oda” sloganı ile yola çıktıklarını dile getirerek, hayata geçirmeyi planladıkları projeleri şöyle sıraladı; “Belge sorunuyla ilgili çözüm yolları için çalışacağız. Show ve yarışmalar, sosyal sorumluluk projeleri, kurum anlaşmaları, 22 Mayıs’ta günümüz ile ilgili etkinlikler, üyelerimizin bilgilendirilmesi, eğitim ve kurslar, sponsorluklar, sosyal medya çalışması ve üyelerimize yönelik seminer çalışmalarını hayata geçireceğiz.” diye konuştu.

Yönetim ve denetim kurulu…

6 Şubat 2022 tarihinde gerçekleştirilecek olağan genel kurulda seçime “Mavi Liste” ile girecek olan Mutlu Gezer başkanlığında yönetim ve denetim kurullarının asil listelerinde yer alan isimler şu şekilde; Yönetim Kurulu: Mutlu Gezer, Yıldız Karasulu, Erkan Yanık, Ayşegül Ayhandan, Mesut Çakır, Tuğçe Uslu, Volkan Tokmak. Denetim Kurulu: Nimet Nalbantoğlu, Halil Gürbüz, Asilcan İrcan.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu