Haberler

Mecidiye Sahili, günübirlikçi akınına uğradı

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla tatile çıkmak ve denize girmek için tatilciler rotalarını Erikli, Yayla ve Mecidiye Sahilleri’ne çevirdiler. Özellikle Mecidiye sahillerine gelen tatilciler, büyük yoğunluk oluşturdu. Sahillerde ve park yerlerinde adım atacak yer kalmadı.

KONVOYLAR HALİNDE GELDİLER

Sahillerdeki kalabalık, geliş yollarına da yansıdı, konvoylar halinde geliş yapan tatilciler sahil yollarında meydana gelen yoğunluk sebebiyle tek sıra halinde geldiler zaman zaman dur-kalk yapmak zorunda kaldı.

ARAÇ PARK EDECEK YER KALMADI

Tatilcilerin oluşturduğu yoğunluk bununla da kalmadı. Kalabalık dolayısıyla araçlara ayrılmış park yerlerinde yer bulmak güçleşti. Gelen ziyaretçiler araçlarını park yerlerinden çıkarak çevredeki tarlalara ve sahillere park ettiler, kuma batan araçlar çevre köylerden çağrılan traktörler ile çıkarıldı.
Oluşan kalabalıktan şikayetçi olan Mecidiye sakinleri: “Denize girecek yer kalmadı, hiçbir düzen yok, gelen insanlar yol kenarında geceliyor, huzur bırakmadılar” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı