Haberler

Kurtuluş Caddesi Alışveriş Günleri başladı

 

19 Kasım Keşan?ın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü dolayısıyla; Keşan Kaymakamlığı, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Kurtuluş Caddesi esnafının işbirliğinde düzenlenen ?Keşan Kurtuluş Caddesi Alışveriş Günleri Etkinliği?nin 7. si, bugün gerçekleştirilen açılış programıyla başladı.

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, açılış programında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

?KTSO olarak, Kurtuluş Caddesi esnafımızdan gelen indirim günü etkinliklerine destek talebine her yıl olumlu karşılık veriyoruz. Bölge ekonomisine canlılık kazandıracak bu tip organizasyonlara ve diğer cadde esnaflarımızdan gelecek etkinlik taleplerine de her zaman destek vermeye hazırız. Bu etkinlikler bölgemizin en önemli ticaret merkezi olan Keşan?ın ticari faaliyetlerini geliştirmekte ve ekonomiye değer katmaktadır.

Geleneksel hale gelen alışveriş günü etkinliğinde vatandaşlarımız, önceki senelerde olduğu gibi bu yıl da gün boyu indirimli mağazalarımızdan alışveriş yapabilecekler.?

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı