Genel

KKSS Kooperatifi’nin 16 Eylül’de yapılacak genel kurulunda Salim Şevik aday olmayacak

Keşan Küçük Sanayi Sitesi’nin 15 yıldır başkanlığını yürüten Salim Şevik, yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını açıkladı.

Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2019-2020 yılları olağan genel kurul toplantısı, 16 Eylül 2021 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Kooperatifin yönetim binasının bahçesinde yapılacak olan kongre saat 11.00’de başlayacak.

KKSS Kooperatifi Başkanı Salim Şevik, kongreye tüm ortakları davet ederken, 15 yıldır kooperatifin başkanlığını yürüttüğü kooperatif için kongrede aday olmayacağını bildirdi.

Yöneticiliğin bir hizmet yarışı olduğunu ifade eden Şevik, “15 yıldır kooperatife hizmet ettik. Bugüne kadar bir çok arkadaşımız yönetim ve denetim kullarında yer aldı. Hepsine tek tek teşekkür ediyorum. Bugüne kadar genel kurullarda bizlere güven duyarak oy veren ve gerek dostluğunu gerekse manevi desteklerini esirgemeyen tüm ortaklarımıza yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Hakkım varsa herkese helal olsun. Kongrede, hizmet etmek isteyen dostlarımızın ve gençlerimizin önünü açmak adına aday olmayacağım. Göreve gelecek olan arkadaşlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu