Genel

Kimseye aldırış etmedi! Kaldırıma park eden sürücü cezadan kaçamadı..

Keşan’da hatalı park eden duyarsız sürücüler, ihlallerde sınır tanımıyor. En yoğun günde kaldırıma park edilen otomobil vatandaşlara zor anlar yaşatırken, polisin tespit ettiği sürücüye cezai işlem uygulandı.

Edinilen bilgiye göre, İsmail Saraç Caddesi üzerindeki kaldırıma sürücü aracını park etti. Park edilmiş aracı gören vatandaşlar kaldırımı kullanamazken, vatandaşlar da yola inip otomobilin etrafından geçmeyi denedi.

Duruma çevredekiler tepki gösterirken, tüm uyarılara aldırmayan sürücü trafik polisleri tarafından tespit edildi. Önce aracı bulunduğu yerden kaldıran polis, ardından Alparslan Türkeş meydanına gelen sürücüye cezai işlem uyguladı. Sürücü; her ne kadar çok durmadığını, kısa süre önce park ettiğini ve misafir olduklarını ifade etse de cezadan kaçamadı.
Aracını kaldırıma park yapan sürücü hakkında yasal işlem uygulandı.Polislerin denetimler şehrin en yoğun olduğu gün olan Cumartesi günü boyunca devam etti. Çift sıra parklardan yaya geçitleri üzerine yapılan parklara kadar tün trafik kuralı ihlallerine göz açtırmayan polis ekipleri, ilgili araçların tek tek fotoğraflarını çekerek cezai işlem uyguladı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu