Reklam
Haberler

Keşanspor’da tek liste ile gidilen genel kurulda, yeni yönetim belirlendi

Keşanspor’un Olağan Genel Kurul Toplantısı, dün, Keşan Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

4 sezondur lige katılmayan Keşanspor’un, tek liste ile gidilen genel kurulunda yeni yönetim şu isimlerden oluştu;

Nehir Gergin, Volkan Arabacı, Rasim Ergene, Ferdi Narlı, Doğuşhan Yıldız, Hasan Saatçioğlu, Orkun Özkaya, Atakan Demirciler, Barbaros Tokgöz, Egemen Lofçalı ve Aydın Meriç.

Yönetim Kurulu (Yedek) : Kaan Sınmaz, Akın Selimoğlu, Ceyhun Atalay, Tolga Tarhan, Furkan Özkan, İlker Baygül, Gökhan Çelik, Muhammed Ongun, Atacan Helvacıoğlu, Selim Aras, Mustafa Özsoy

Denetim Kurulu (Asil) : Yakup Balcı, Şafak Uslu, Nevruz Kaldı

Denetim Kurulu (Yedek) : Hakan Kaya, Uğurcan Urgan, Yusuf Cemil Çakıcı

Genel kurulun ardından konuşan Keşanspor’un yeni Başkanı Nehir Gergin, şunları söyledi; “Keşanspor camiasının camia kültürü son derece gelişmiş ve üst düzeydedir. Bu camianın ayağa kalkması için bugün burada bulunan herkes gerçekten önemli bir sorumluluk almıştır. Son derece zor bir süreçten geçiyoruz. Kulübün çok miktarda borcu var. Ciddi sorunları var, mahkemesi var. Bilenler biliyor. Bu konuda konuya hakim olan herkesten de desteklerini bekliyoruz. Çünkü bu desteğe ihtiyacımız olacak. Bugün bu genel kurul Keşanspor’un geçmişine tarihine yakışan bir genel kurul değildir. Ama kulübün içinde bulunduğu durum gereği bu şekilde yapabildik. Daha iyi genel kurulları yaşamak en büyük hayalimiz. Bir gün belki iş oraya gelir biz de burada olmayız, sorun değil. Belediye olarak biraz fazlaca yük almış oluyoruz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu