GündemKeşanRÖPORTAJSpor

Keşanspor yönetiminin istifası yarın Keşan FM’de Haftaya Bakış’ta konuşulacak

Keşan FM’de her hafta cuma günleri canlı yayınlanan “Haftaya Bakış” programının yarınki bölümünde, Keşanspor Kulübü Yönetiminin, hafta başında sosyal medya üzerinden yapılan bir açıklama ile duyurulan istifası konuşulacak.

Keşan FM’de Buket Birsen Çayır‘ın sunumu ve Köşe Yazarı Cavit Deniz‘in yorumlarıyla Keşan gündeminin öne çıkan başlıklarının konuşulduğu Haftaya Bakış programında, yarın ele alınacak gündem başlıklarından biri de Keşanspor yönetiminin istifası olacak.

“Bölgesel Amatör Lig (BAL)’te mücadele eden Keşanspor’un yönetim kadrosu neden istifa etti?” sorusu, programa stüdyo konuğu olarak katılacak, Keşanspor’un eski başkanı Nehir Gergin‘e sorulacak.
Kulübün sosyal medyasından, “Detayları önümüzdeki günlerde konuşacağız” denilerek yapılan istifa açıklaması, tüm detayları ve satır araları ile değerlendirilecek.
Saat 14:15’te başlayacak “Haftaya Bakış” programı, Keşan FM’in 88.50 frekansından yayınlanan karasal yayını ve www.kesan.fm adresinden iletilen internet yayını ile birlikte Keşan FM ve Kesanonline’ın facebook hesaplarından da canlı yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu