Spor

Keşanspor için birlikten kuvvet doğuyor

Yeni sezon öncesi transferlerine devam eden Keşanspor, kadrosuna yeni oyuncularını katmaya devam ediyor. A Takıma dahil olan Keşan İdman Yurdu, İpsalaspor, Anafartalar Spor Kulübü ve Kozyörük Spor Kulüplerinden gelen futbolcularıyla basının karşısına çıkan Nehir Gergin, bu sezon sarı-siyahlı formaya ter dökecek yeni oyuncularını tanıttı.2. Amatör Lig‘de A Takımı ile top koşturacak futbolcuları tanıtan Keşanspor Başkanı Nehir Gergin, taraftarların özlemle beklediği Sarı-Siyahlı kulübün olabildiğince iyi, Keşanspor’a yakışır bir mücadeleyi vereceğine inandığını belirttiği futbolculara “hoş geldiniz” dedi. “En zor sezona giriyoruz” diyen Gergin, şu sözleri kaydetti: “Hep söylüyoruz en zor sezon diye, sebebi de şu ki bölgemizde oynayan bir çok oyuncumuz lisanlı durumda. Lisanslı oldukları için de, lisans sahibi olan kulüp, futbolcusunu vermek istemediğinden, almak imkanınız olmuyor. Gerçekten zor bir durum. 2. Amatör Lig’in geç başlayacak olması, diğer liglerin de devre arasına geliyor oluşumuz ve diğer bu gibi pek çok sebepten oyuncu arkadaşlarımızın bizi tercih etmesi aslında onlar için çok da cazip olmasa da bugün burada bulunan herkes Keşanspor için bir araya gelmek için öncelikle yaptıkları fedakarlık için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.


Aynı zamanda oyuncuların geldiği takımlarına da teşekkür eden Gergin, “İpsalaspor, Keşan İdman Yurdu, Kozyörükspor, Anafartalarspor yönetimlerine de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Oynattıkları oyuncuları bize vermeyi kabul ettiler. Bu anlamda kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Toplantıda söz alan Keşan İdman Yurdu‘ndan tranfer olan Soner Ergin, Tanju Çakırcı, İpsalaspor‘dan gelen Şahin Tan, Kubilay Kurt, Fırat Çelik, Kozyörükspor‘dan da Salim Deniz ve Şükrü Altınova ise Keşanspor’u ellerinden gelenin en fazlasını vererek hak ettiği yere getirip, Keşanlılar’ın özlediği sarı-siyahlı efsaneyi çok iyi yerlere getireceklerinin mesajını verdiler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu