EğitimKeşan

Keşan’da yeni kayıtlarla üniversite öğrenci sayısı 2 bin 500’e ulaşacak

Edirne’de çeşitli ziyaretlere katılan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi’nde kayıt masalarını da ziyaret ederek, kayıt yapan öğrencilerle görüştü. Şimdiye kadar yapılan 700 öğrenci ile birlikte, Keşan’daki öğrenci sayısının 2 bin 500’e kadar çıktığını belirten Helvacıoğlu, “Edirne ve Keşan ikinci eviniz olacak” dedi.

Helvacıoğlu Keşan’daki üniversitelerimiz için oluşturulan kayıt masalarını ziyaret ederek, burada Keşan MYO, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler, Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokullarına kayıt yaptırarak Keşan’ı tercih yapan öğrenciler ile de görüştü ve onlarla sohbet ederek,”Şehrimize hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Keşan’ımızda asla yalnız olmayacaksınız, belediyeniz her zaman yanınızda olacak. Keşan’ımızı tercih ettiğiniz için teşekkürler, Edirne ve Keşan ikinci eviniz olacak” dedi.

Helvacıoğlu, ziyaretlerde kendisine eşlik eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Türkyılmaz ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin ve Keşan’a Hoşgeldin standı hazırlayan gençlik kollarına da teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu