Haberler

Keşan’da pozitif vakalar artıyor, hizmet bürosu personelinde Kovid-19 tespit edildi!

Keşan’da faaliyet gösteren, müşteri hizmetleri merkezinde bir çalışanın korona virüs testi pozitif çıktı. Bölge esnafı ve vatandaşlar, her gün bir çok insanın gelip abonelik hizmetleri aldığı merkez için gerekli güvenlik önlemlerinin alınması istedi.


Edinilen bilgiye göre, Yukarı Zaferiye Mahallesi’nde çocuk parkı karşısında bulunan TREPAŞ müşteri hizmetleri merkezinde çalışan bir görevlide korona virüs tespit edildi.
Test sonucu pozitif çıkan görevli, tedavi amaçlı evinde karantina altına alınırken, büroda çalışan diğer personele de korona virüs testi yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

Faturalarını ödemek ve diğer abone hizmetlerini almak üzere sabahın erken saatlerine merkeze gelerek kuyruk oluşturan vatandaş ve bölge esnafı, hastalığın yayılması ihtimaline karşı gereken önlemlerin alınmasını ve bir süre için müşteri hizmetleri merkezinin kapatılmasını istedi.

Öte yandan, Kovid-19 testi pozitif çıkan ve evinde karantinaya alınan kişinin Bahçeköy ile bağlantısı olduğu da edinilen bilgiler arasında.İlgili Makaleler

Başa dön tuşu