AsayişKeşanYaşam

Keşan’da polis ve muhtarlar “uyuşturucu” başta olmak üzere sorunları konuştu

Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın, Keşan merkez mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, Keşan’da huzurun, asayişin ve güven ortamının sorunsuz devam etmesi için hem desteklerini istedi hem de önemli bilgiler aktardı.
Polisin, mahalle muhtarları ile işbirliği içinde hareket ederek, bazı sorunların üstesinden gelinebileceğini ifade eden Yalçın“En büyük sorunumuz uyuşturucudur.” dedi.

Keşan Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Keşan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yalçın, Keşan’ın merkez mahalle muhtarları ile komiserler ve polis memurları katıldı.

Toplantıda konuşan Mustafa Yalçın, Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak yaptıkları ve planladıkları çalışmalar hakkında muhtarlara bilgiler verdi.

Mustafa Yalçın’ın verdiği bilgilerin ardından, muhtarlar da görüşlerini ve mahallelerinde yaşanan sorunları dile getirerek, çözüm noktasında iş birliğinin önemine ve ortak hareket etmeye hazır olduklarına vurgu yaptı.

Emniyet Müdürü Yalçın‘ın, En büyük sorunumuz uyuşturucudur diyerek dikkat çektiği ve uyuşturucu ile mücadele konusunda, muhtarlar ile yapılacak işbirliğinin, gençlerin geleceğini kurtarmada çok büyük bir etken olacağını belirttiği toplantıda, ortak gayenin temiz bir toplum yaratmak olduğu vurgulandı.

Keşan’daki asayiş olaylarının sayılarında, geçen yıla göre azalma olduğuna işaret eden Yalçın, kasksız motosiklet kullanımının önüne geçmek için çalışmaların kararlılıkla sürdürüleceğini, kaskın hayat kurtardığı gerçeğini her kesime aşılamaya çalıştıklarını söyledi.

Toplantı; Yalçın, emniyet personelleri ve muhtarlar arasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu