Haberler

Keşan’da narkotik uygulamaları

Keşan’da Narkotik ekiplerinin şehir içinde yaptığı uygulamalar sonucunda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken, 4 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Narkortik Grup Amirliği görevlileri tarafından 9 Haziran 2019 Pazar günü, Keşan içinde uyuşturucu madde kullanımının yoğun olarak görüldüğü mahalle ve sokaklarda yapılan uygulamalar sonucunda Paşayiğit Caddesi üzerinde 11.30 sıralarında V.E. ve B.G. isimli şahıslar üzerinde 5 fişek halinde 5.33 gr. bonzai, 1 fişek halinde 1.86 gr. skunk maddesi ve 2 adet ecstasy hap ele geçirilirken, 13.00 sıralarında yapılan bir başka uygulamada da U.H. ve K.Y. isimli şahısların üzerinde de 2 fişek halinde 1.31 gr. eroin ele geçirildi.

V.E., B.G., U.H. ve K.Y. isimli şahıslar hakkında “Kullanmak Amacıyla Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan yasal işlem başlatıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı