BölgeKeşanSiyaset

Keşan’da “Millet İttifakı İktidar Yürüyüşü” bu akşam

28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanı 2. Tur Seçimi öncesinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanlığını destekleyen Millet İttifakı bileşenleri, son yürüyüşü bu akşam yapacak.
CHP Keşan İlçe Başkanı Saner Özdilek, İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, Demokrat Parti Keşan İlçe Başkanı Şaban Balkanlı, DEVA Partisi Keşan İlçe Başkanı Kerem Harmanlı ve Gelecek Partisi Keşan İlçe Başkanı Aydoğan Ersöz‘ün katılımıyla 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü yapılan ortak basın açıklamasında; “26 Mayıs 2023 Cuma günü akşam saat 20.30’da Hastane Caddesi’nde, Orman İşletmesi’nin önünden başlayıp, Çamlıkent’e kadar uzanan bir iktidar yürüyüşümüz olacak. Tüm Keşanlı dostlarımızı, vatanını ve milleti seven herkesi bu yürüyüşe davet ediyoruz.” denilmişti.

Saat 20.30’da Orman İşletmesi önünde toplanıldıktan sonra 20.45 sıralarında yürüyüşe başlanacağını bildiren Millet İttifakı bileşeni partilerin ilçe başkanları, yürüyüşte parti bayraklarının olmayacağını, sadece Türk Bayrağı olacağını ve siyasi slogan atılmayacağını belirterek, herkesi, Türk Bayrağı’nı alıp yürüyüşe katılmaya davet etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu