AsayişHaberlerKeşan

Keşan’da işyerinin bahçesinde çıkan ve vatandaşları tedirgin eden yangın kısa sürede söndürüldü


Keşan’da bugün öğleden sonra iki iş yerinin arasında kalan alanda çıkan yangın ve alevlerle birlikte bir anda gökyüzüne doğru yükselen siyah dumanlar endişe yarattı.

İddiaya göre; Efes Yolu’nda bulunan iki işyerinin birleştiği yerde, henüz bilinmeyen bir nedenle alevler yükselmeye başladı.

Alevleri görenler durumu itfaiye ekiplerine bildirirken, bir yandan da yangın söndürme tüpleri ile yangına müdahale etti.
İhbar üzerine olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.


Kısa sürede işyerinin bahçesindeki inşaat malzemelerine sıçrayan alevler, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alınarak söndürüldü.


İşyeri bahçesinde bulunan inşaat malzemelerinin zarar gördüğü yangının çıkış nedeniyle ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan, içinde bulunduğumuz günlerde, Akdeniz ve Ege bölgesinde pek çok noktada çıkan orman yangınlarının söndürülmesi için yoğun mücadelelerin verildiği bu günlerde, Keşan’da başlayan yangından gökyüzüne yükselen siyah dumanlar halkta kısa süreli paniğe neden oldu.
Yangının nerede çıktığını merak eden vatandaşlar korkulu anlar yaşarken, Keşan Belediyesi İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle çok çabuk kontrol altına alınan ve söndürülen yangın vatandaşlara da derin bir nefes aldırdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu