Haberler

Keşan’da bütün gün polis otolarından bu uyarı yapıldı

Keşan’da polis ekipleri, corona virüs tedbirleri kapsamında halkı ekip otolarından yaptıkları anonslarla uyardı.

Çin’in Wuhan kentinde başlayıp 3 ayda tüm dünyaya yayılan corona virüsten şimdiye kadar 463 bin 751 kişinin enfekte oldu ve 22 bin 30 kişi hayatını kaybetti. Ülkemizde ise 2 bin 433 kişi virüse yakalanırken 59 can kaybı meydana geldi.
Virüs’ün Türkiye’de yayılmasının ardından corona virüs tedbirleri kapsamında Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şehrin cadde ve sokaklarında ekip araçlarından vatandaşı uyardı.

Ekipler, “Değerli vatandaşlarımız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayalım ve sosyal mesafemizi koruyalım” şeklinde anons yaparak, evde kalmaları ve banka kuyrukları gibi yerlerde sosyal mesafenin korunması çağrısında bulundu.

Polis anons yaparken, Keşan’da yaşayan vatandaşların bir kısmının sosyal mesafeye dikkat ettiği, maske ve eldiven taktığı görülürken; bazı vatandaşların buna uymadıkları görüldü. Özellikle sokağa çıkma tavsiyelerine uymayan Keşanlıların caddelerde yaya ve araç trafiği oluşturması göze çarptı.İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı