Asayiş

Keşan’da aranması olan iki şahıs tutuklandı

Keşan?da denetlemelerde bulunan polisler, aranmaları bulunan şahıslar yakaladı. Aralarında 9 ayrı suçtan aranması olan bir kişinin de olduğu kişiler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  • Umuma açık iş yerlerinin denetlenmesi sırasında umuma açık iş yerlerinin kontrolü yapıldı. Uygulamalar sırasında, ismi ve ruhsatı olmayan bir iş yeri denetlenirken yapılan kimlik kontrolleri sırasında hırsızlık suçundan aranması olan Ü.G. yakalandı. Gözaltına alınan Ü.G.,  ertesi gün çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.
  • Keşan?da devriye görevini yapan Motosikletli Polis Timleri (Yunuslar), Yeni Mescit Mahallesi’nde durumundan şüphelendikleri bir şahsı durdurdu. Üzerinde kimliği olmayan ve Yunuslar karşısında şüpheli tavırlar sergileyen kişi polis merkezine getirildi.
            Polis merkezinde ismi S.I. olarak tespit edilen kişinin aralarında mala zarar verme, hırsızlık, konut dokunulmazlığı ihlali, tutuklunun kaçması, başkasına ait kimlik bilgilerini kullanma gibi suçlardan 9 farklı aranmasının olduğu tespit edilmesinin ardından gözaltına alındı.
            Ertesi gün çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan S.I., Edirne Kapalı Cezaevi?ne gönderildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu