Haberler

Keşan TSO’nun 2019-2023 dönemini kapsayan 5 yıllık stratejik planı oluşturuldu

2019-2023 Stratejik Plan tanıtımı ile ilgili; bugün saat 14:00’te Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda, Keşan TSO Meclis Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri ve oda personelinin katılımları ile bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesi kapsamında hazırlanan 2019 – 2023 Stratejik Plan ile ilgili Keşan TSO Yetkililerine bilgi veren Danışman ve Eğitmen Ayhan Çınar, genel hatlarıyla Keşan TSO’nun 5 yıllık yol haritasını katılımcılara aktardı.
Çınar sunumunda, Keşan TSO’nun güçlü ve gelişime açık yönleri ile gelecekte olası yaşayabileceği fırsat ve tehditlerinin belirlendiği bir çalışmayı tamamladıklarını belirterek, Keşan TSO’nun 5 yıllık bir dönemi kapsayacak 2019-2023 Stratejik Planı’nın; Hamzadere bölgesindeki tarım, ticaret, turizmin büyüyerek ve sanayinin geliştirilerek, sürdürülmesinde öncü bir kurum olmak amacıyla Keşan TSO üyelerinin ticari faaliyetlerinde katma değer yaratacak ve bölgesel ekonominin kalkınması için üzerine düşen sosyal sorumluluk bilinciyle ve yeni fırsatlar geliştirilmesi amacıyla, yasa ve mevzuatlar çerçevesinde tüm paydaşları ile koordine olarak çalışarak, hizmetlerini üye memnuniyeti prensipleri kapsamında gerçekleştirmek temeline dayandığını aktardı.

Ayhan Çınar son olarak, Keşan TSO Üyelerinin, 2019-2023 Stratejik Plana Keşan TSO’nun resmi web sitesinden ulaşabileceklerini belirtti.
Keşan TSO, Trakya Kalkınma Ajansı Teknik Destek Projesi kapsamında TOBB Akreditasyon, Stratejik Plan Danışmanlığı ve Kalite Yönetim Sistemi konularında eğitim desteği alıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu