GenelKeşanSektörelUlaşım

Keşan TSO’dan yeni hizmet müjdesi! “K” Türü Yetki Belgesi için başvurular KTSO’ya yapılacak

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ticari yük ve yolcu taşıma araçlarında zorunlu olan “K” Türü Yetki Belgesi başvuru işlemlerini çevre il ticaret ve sanayi odalarına gitmeden artık Keşan TSO bünyesinde başvuru işlemlerinin yapılacağını duyurdu.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı:
“K türü yetki belgesini odamız hizmet alanları içerisine eklemiş olduğumuzun buradan müjdesini veriyorum”

“K” Türü Yetki Belgesi’nin Keşan TSO’da verilmeye başlanacağını belirten Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, şunları söyledi:
“Daha öncesinde üyelerimiz ve vatandaşlarımız “K” Türü Yetki Belgelerini (K1-K2- K3, K1*-K2*-K3* ve Özel Belge) çevre il odalarından alabiliyorlardı. Bu durum üyelerimiz ve vatandaşlarımız için zaman kaybı ve gidiş-geliş yol sorunu doğuruyordu. Keşan TSO yönetimi olarak üyelerimizden gelecek olan istek ve taleplere her daim önem vererek bu görüşleri dikkate alıyoruz. Bu kapsamda da odamız hizmet alanları içerisine, yürüttüğümüz çalışmalar doğrultusunda “K” Türü Yetki Belgesi’ni eklemiş olduğumuzun buradan müjdesini veriyorum. Üyelerimiz artık zaman kaybı yaşamadan odamıza gelerek “K” Türü Yetki Belgelerini alabilecekler. Odamıza bir yeni hizmet daha eklememizde desteklerini esirgemeyen TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na bizlere vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Süreç ile ilgili oda çalışma arkadaşlarımız İstanbul’da Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen “K” Türü Yetki Belgeleri Eğitimine katılarak gerekli işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi için çalışmalarına devam ediyorlar.
Önümüzdeki günlerde odamız tarafından “K” türü yetki belgelerinin başvuruları alınmaya başlanacaktır. Üyelerimiz başvuru ile ilgili duyurulara Keşan TSO resmi web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirler.
Bölgemize kazandırdığımız bu hizmetin, ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren üyelerimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum.
Keşan TSO olarak, geçmişte olduğu gibi bugün de üyelerimize en iyi hizmeti vermenin arayışı içerisindeyiz. Üyelerimiz her zaman Keşan TSO’ya gelerek ticaret, sanayi, tarım ve turizm alanlarında yaşamış oldukları sıkıntıları, isteklerini ve taleplerini iletebilirler. Keşan TSO olarak çözüme kavuşturmak için gerekli adımları, geçmişte olduğu gibi bugün de atmaya devam ederek, bölgemizin gelişimine katkı sunmaya devam edeceğiz.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu