Ekonomi

Keşan TSO yöneticileri, sorun ve taleplerini konuşmak üzere inşaat sektörü temsilcileri ile bir araya geldi

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, inşaat sektörü temsilcileri ile bir araya geldi. Sektörde yaşanan sorunların masaya yatırıldığı toplantıda alınan notlar Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne iletilmek üzere kayıtlara geçildi.

Oda bünyesinde çalışmalarını yürüten sektörlerin sorunlarının, bu sorunlara yönelik çözüm önerilerinin görüşülerek değerlendirildiği ve sektörler arası dayanışmanın amaçlandığı toplantıya Keşan TSO Meclis Başkanı Orkun Özkaya, Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Yüksekdağ, Uğurcan Urgan, Meclis Başkan Yardımcısı Cahit Mercan, Meclis Katip Üyesi Hüseyin Cinoğlu, Meclis Üyeleri Faik Helvacıoğlu, Ertan Sağoğlu, Aylin Alabak, Gürcan Özkul, Mustafa Öztepe, Cem Kaya, Ahmet İstek, Genel Sekreter Erdem Başak, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Can Tunç ve İnşaat Sektöründe faaliyet gösteren üyeleri katıldı.

Toplantı kapsamında İnşaat sektöründe yaşanan gelişmeler ele alındı, Artan inşaat yapı maliyetleri, finansman, eğitim, güvenlik ve resmî işlemlerde yaşanılan problemler üzerine istişarelerde bulunuldu.

Konuyla ilgili olarak odadan yapılan açıklamada, “Keşan TSO olarak üyelerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda hizmet çeşitliliğimizi gelen taleplere göre genişleterek, Üye odaklı çalışma anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz.” İfadelerine yer verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu