Haberler

Keşan TSO Mesleki Eğitim ve Kişisel Gelişim Eğitimlerine 5 ayda 740 kişi katıldı

Keşan TSO tarafından yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde kurumlar ile işbirliği içinde düzenlenen eğitimlere katılanlar sertifikalarını aldı. Hijyen eğitimden, motorlu kara taşıtları alım- satımına, emlak danışmanlığından, günlük Yunanca kursu ve proje hazırlama eğitimlerine kadar bir çok alanda yapılan eğitimlere 5 ayda 740 kişi katıldı.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Y. Murat Arıkan, eğitimlerin bölgesel ekonomiye doğrudan ve dolaylı katkılar sağlayacağını belirterek şunları kaydetti: ” Kişisel gelişim eğitimlerimiz ve diğer eğitimlerimiz ile de bölgesel ekonomiye, istihdama ve ticaretin gelişmesine doğrudan ve dolaylı olarak katkı sağlamaktadır. ” dedi.

Keşan TSO Eğitim Koordinatörü Kadir Can TUNÇ ?da konuyla ilgili olarak Keşan TSO 2019 yılı 5 aylık faaliyetleri hakkında bilgilendirme yaparak, “5 ayda 240 kişiye mesleki eğitim 500 kişiye de kişisel gelişim eğitim verdik. dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı