Haberler

Keşan İlçe Emniyeti’nden genel asayiş uygulaması

02 Mayıs 2019 Perşembe günü 19.30 – 21.00 ve 23.30 – 00.30 saatleri arasında olmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden 77 personel ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’nden Özel Harekat, Çevik Kuvvet, Yunus Timlerinin takviyesi ile birlikte 12 sabit nokta ve yol kapama noktasıyla metruk binalar, ara sokaklar ve umuma açık içkili yerlerde yapılan genel asayiş uygulaması yapıldı.
Uygulamada toplam 662 şahıs, 146 araç sorgulanırken, araçlara çeşitli maddelerden 7.414 lira idari para cezası uygulandı ve 5 adet motorsiklet trafikten men edilmiş.

Yeni Mescit mahallesi ara sokaklarda yapılan seyyar sokak kontrollerde, Gelibolu Sulh Ceza Hakimliğince “Hırsızlık” suçundan aranması olan S.Ç. isimli şahıs savcı talimatı ile gözaltına alındı, aynı şahsın üzerinde 1,93 gr (sentetik canabinoid/bonzai) madde ele geçirildi.

Bir içkili işyerinde M.G. isimli şahsın “Ödeme Şartının İhlali” suçundan aranması olduğu anlaşılarak şahıs savcı talimatı ile gözaltına alındı.

-Eski Gelibolu Caddesi üzerindeki bir işyerinde konsomatris olarak çalışan 4 Türk vatandaşı bayanının çalıştığı işyeri hakkında tutanak tanzim edilirken, aynı işyerinde G.K. isimli şahsın üzerinde 1 kurusıkı tabanca ve şarjöründe 7 adet fişeği ile birlikte rızaen muhafaza altına alındı.

Yine, yapılan denetimler sonucunda, 6 adet para atılmak suretiyle kazanç sağlama amacıyla kullanılan oyun makinesi ele geçirilirken, işyerleri hakkında gerekli adli ve idari işlemler başlatılmıştır.

İlçe genelinde uygulamaların devam edeceği belirtildi.

Genel asayiş Keşan

Genel asayiş Keşan

Genel asayiş Keşan

Genel asayiş Keşan

Genel asayiş Keşan

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu