Haberler

Keşan Belediyesi’nin çalışmalarının konuşulacağı “Bunu Konuşalım” 13:30’da başlayacak

Keşan FM’de, her hafta Çarşamba günleri yayınlanan ve yerel gündemin dikkat çeken konularının canlı yayında konuşulduğu “Bunu Konuşalım” programı bu hafta, 23 Haziran 2020 Salı günü (bugün) yayınlanacak. Keşan trafiğinden esnafın durumuna, koronavirüsten sahillere, pazaryerinden Kunduracılar Çarşısına, betonyol inşaatından parkomat ve Gıda OSB’ye varıncaye dek pek çok konunun ele alınacağı Bunu Konuşalım’ın bu haftaki konuğu; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu olacak.
Moderatörlüğünü Cavit Deniz’in üstlendiği ve bugün saat 13.30’da başlayacak programa, dinleyiciler de soru ve görüşleri ile katılabilecek.

Keşan FM yetkilileri, dinleyicilerin 0549 537 26 36 whatsapp hattına sesli ya da yazılı mesajlarını gönderebileceklerini belirterek; programın tekrarının, bu akşam saat 21.00’den itibaren radyodan dinlenebileceğini, program kayıtlarının ise www.kesan.fm adresinde yayınlanacağını bildirdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı