BölgeÇevreGenelKeşanYaşam

Keşan Belediyesi “Triportör” projesiyle Türkiye birincisi oldu

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın destekleriyle Keşan Belediyesi tarafından hayata geçirilen “At Arabaları Triportöre Dönüşüyor” bu yıl 9.’su gerçekleştirilen Yılın Yerel Yöneticileri töreninde kendi kategorisinde Türkiye birinciliği aldı.

Konuyla ilgili olarak 29 Temmuz 2023 Cumartesi günü Kayseri’de düzenlenen ödül törenine Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu katıldı.

Konu hakkında konuşan ve sonucu değerlendiren Helvacıoğlu, Türkiye birinciliği ile taçlanan projenin diğer belediyelere ve tüm Türkiye’ye örnek gösterildiğini belirterek; “Birincilik ödülü için davet edildiğimiz ve bu yıl Kayseri’de 9.’su gerçekleştirilen Yılın Yerel Yöneticileri Töreninde, kendi kategorisinde Türkiye birinciliği alan çevre, istihdam ve can dostu odaklı projemiz ile Keşan’ımızı bir kez daha gururlandırdık. Türkiye 1.’si olan triportör projemiz Kayseri’de ödüllendirildi. Bu gurur tüm Keşan’ımızın. Türkiye birinciliği ile taçlanan projemiz diğer belediyelere ve tüm Türkiye’ye örnek gösterildi. İstihdam, çevre ve can dostu odaklı ‘At Arabaları Triportörlere Dönüşüyor’ projemiz ile zirvedeyiz. Projemize destek olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığımıza, AK Parti Edirne Milletvekilimiz Fatma Aksal’a, AK Parti İl Başkanımıza, AK Parti İlçe Başkanımıza ve Cumhur İttifakımıza teşekkür ederim.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu