Haberler

Keşan Belediyesi ‘SMS fatura’ uygulamasını başlattı

Keşan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürü Yasin Paçaman, yaptığı açıklamada, hayata geçirilen SMS Fatura uygulaması hakkında bilgi verdi.

“SMS Fatura’ uygulamasına geçin hem siz hem de doğa kazansın”

Paçaman, SMS Faturanın hem doğaya hem de vatandaşa kazandırdığını kaydederek, “Kağıt kullanımının azalmasıyla daha fazla ağaç kesilmesinin önüne geçilecek. Günümüzde neredeyse herkes cep telefonu kullanıyor. Kaybolma riski bulunmayan ve çevreyi koruyan ‘SMS Fatura’ uygulaması vatandaşımızca tercih edilmeli. Çevremizi korumak ve gelecek nesillere aktırmak adına vatandaşlarımızdan ‘SMS Fatura’ya geçmelerini rica ediyoruz. ‘SMS Fatura’ya geçin rahat edin. Çünkü ‘SMS Fatura’ güvenlidir ve daima cebinizdedir.? dedi.

“Haydi ‘SMS Fatura’ya geçin faturanız cepte ağaçlar yerinde kalsın’

Keşan Belediyesi olarak temiz çevrenin gelecek nesillere aktarılması amacıyla çevreye duyarlı çalışmalara devam ettiklerini belirten Yasin Paçaman, sözlerini şöyle tamamladı: “Teknolojinin insanlığa sunduğu imkanlardan faydalanmalıyız. Bu çalışmalarımıza halkımızın destek vererek, SMS fatura uygulamasına geçmesini bekliyoruz. Vatandaşlarımız SMS faturaya kolayca kayıt olabilir. Vatandaşlarımız, SMS fatura uygulamasına geçmek için; YEŞİLKEŞAN boşluk, abone numarası boşluk ve TC kimlik numarasını yazarak, 0535 036 64 59‘a göndererek kolayca kayıt olabilir ve Keşanımızın daha yeşil kalmasına katkıda bulunabilir. Haydi SMS Faturaya geçin faturanız cepte ağaçlar yerinde kalsın. SMS Fatura ile daha yeşil Keşan.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu