Haberler

Keşan Belediyesi ana caddelerde yol ve kaldırım temizliği yapıyor

Keşan Belediyesi tarafından 23 Şubat 2021 Salı günü, yol ve kaldırım temizliği yapıldı. Çalışmalar; Temizlik İşleri Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü personelinin katılımıyla saat 21.00 sıralarında başladı.

Hastane Caddesi ve İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları Keşan Belediyesi Başkan Vekili Nehir Gergin takip etti.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gergin, “Orman İşletme Müdürlüğü önünde başlayarak, Hastane Caddemizi ve İstiklal Caddemizi yıkayacağız. Geçtiğimiz hafta yaşadığımız kar yağışının ardından ekiplerimiz yoğun bir mesai yapıyor. Geçmiş yıllarda bu çalışmaları daha sık yapıyorduk. Ancak bu yıl suyun kıymetli olması nedeniyle bu çalışmaları daha verimli yapacağız. Temizlik işlerimiz, zabıtamız, itfaiyemiz iş başında.” dedi.

Daha sonra söz alan Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan, “Ana arterlerimizde yıkama çalışmalarına başladık. Program dahilinde çalışmalarımız devam edecek. Karın ardından böyle bir çalışma ihtiyaçtı. Temizlik konusunda bir mağduriyet yaşanmaması noktasında yoğun bir mesai harcıyoruz.” şeklinde konuştu.

Çalışmalar gece boyunca devam etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu