Haberler

Keşan Belediye Meclisi yarın toplanıyor, gündem yoğun

Keşan Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı Toplantısı 7 Kasım 2019 Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu başkanlığında, Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantı saat 15.00’te başlayacak.
Meclis’te şu maddeler görüşülecek:

1- Belediyenin 2020 Yılı Performans Programı’nın görüşülmesi
2- Belediyenin 2020 yılında uygulanacak vergi, harç ve ücret tarifelerinin görüşülmesi,
3- Belediyenin 2020 Yılı bütçesinin görüşülmesi
4- Belediyenin 2020-2024 Dönemi Stratejik Planı’nın görüşülmesi
5- Belediyenin mülkiyetinde bulunan, ilçemizde 1 adet ve mücavir alanımız Yayla Sahili’nde 48 adet iş yerinin 10 (on) yıllık kiralama ihalesine çıkartılması için Encümen’e yetki verilmesi hususunun görüşülmesi
6- Keşan Belediyesi Personel Limited Şirketi’nin Sosyal Güvenlik Kurumu’na olan sigorta borcundan dolayı Şirket ile Sosyal Güvenlik Kurumu arasında borç yapılandırması yapılacağından dolayı Belediye taşınmazlarından teminat gösterilmesi hususunun görüşülmesi
7- Belediyemize ait Keşan Halk Ekmek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nin unvanının değiştirilmesi hususunun görüşülmesi.
8- Erkan Gege’nin, Merhum Alparslan Türkeş’in isminin bir caddeye verilmesine ait talebinin görüşülmesi.
9- Halide Coşkun?un, Büyük Cami Mahallesi Muhtarlığı yapmış olan Merhum Eşi, İlhami Coşkun’un adının bir sokağa verilmesine ait talebinin görüşülmesi.
10- 57. Alay Yürüyüş Komitesi’nin “57. Alay Mustafa Kemal Çocuk Parkı” isminin bir çocuk parkına verilmesine ait talebinin görüşülmesi.
11- İlçemiz Büyük Cami Mahallesi Barış Parkı civarında trafik akışının düzenlenmesi ile ilgili Ulaşım ve Trafik Komisyonu’na havale edilen konu hakkında Meclis’e bilgi verilmesi ve konunun Meclis gündeminden çıkarılmasının görüşülmesi.
12- Keşan Belediyesi Ticari Hatlı Minibüs ve Otobüs Yönetmeliği’nin Meclisçe görüşülmesi.
13- Keşan-İzzetiye Mahallesi (Edirne) 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı tasarılarının ön onayının incelenmesinin görüşülmesi.
14- Yukarı Zaferiye Mahallesi 800 Ada, 10 numaralı parsel ve 1466 Ada 1 numaralı parsele ilişkin “Konut” olan fonksiyonunun Millet Caddesi güzergahında zemin kat “Ticaret” olarak değiştirilmesine ilişkin plan değişikliği talebinin görüşülmesi.
15- Aşağı Zaferiye Mahallesi 285 Ada 8 numaralı parselin imar yolunun kaldırılmasına ilişkin plan değişikliği talebinin görüşülmesi.
16- Çarşı Merkezi İş Alanı?na ilişkin plan değişikliği talebinin görüşülmesi
17- Asri Mezarlık plan değişikliğine ilişkin 3 adet itiraz dilekçesinin görüşülmesi.
18- Keşan İlçesi Mahalle sınırlarının güncellenmesinin görüşülmesi.
19- Belediyemiz sınırları içerisinde yapılacak olan binalarda yeraltı çöp konteyner alanlarının belirlenmesine ait Bayındırlık ve İmar Komisyonu raporunun görüşülmesi.
20- Dilek ve temenniler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı