Haberler

Keşan Belediye Başkanı Helvacıoğlu “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle basınla buluştu

Keşan’da yayınlanan gazete, radyo, internet medyası ve ulusal ajans temsilcileri ile öğle yemeğinde bir araya gelen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin yerine getirdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Basın mensupları ile Başkanlık makamında bir araya gelen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu‘na Başkan Yardımcıları Nuran Uslu ve Yakup Balcı da eşlik etti.
Keşan Belediyesi’nden yapılan sosyal medya paylaşımında da;
“Çalışan gazeteciler günü nedeniyle gözümüz, kulağımız olan basın mensuplarımızlayız.
Vatandaşlarımızla aramızda köprü olan gazetecilerimizin gününü kutluyoruz. Keşan Belediyesi olarak basınımızın her zaman yanındayız.


Demokrasinin gelişmesi ve yerleşmesine çok önemli katkısı olan gazetecilerimiz her türlü şart ve ortamda vatandaşlarımızın ihtiyacı olan haberleri, onlara ulaştırmak için gece gündüz demeden çaba sarf ederek faaliyetlerini büyük bir özveri ile sürdürüyorlar.
Yerel ve ulusal gazete, televizyon ve radyolarımızda çalışan tüm gazetecilerimizin, ulusal haber ajans temsilcilerinin ve internet medya çalışanlarının, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyor, tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin yerine getirdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.”
denildi.

Keşan’ın basın emekçileri 7/24 görev başında..

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu