Haberler

İsmail Şapçı korona virüse yakalandı

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı korona virüse yakalandı. Aile bireylerinde korona virüs belirtileri görülmesi üzerine test yapılan ve testi pozitif olarak çıkan Şapçı, evde izolasyona alındı.

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yapan İsmail Şapçı şu ifadeleri kullandı: “Saygıdeğer kardeşlerim, arkadaşlarım, dostlarım ve büyüklerim; Anne ve babamın Covid-19?a ait belirtiler göstermesi üzerine sağlık ekiplerimize başvurduk ve gerekli testlerimiz yapıldı.
Rutin olarak yaptırdığımız Covid-19 test sonucumuzun; her ortamda maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet etmemize rağmen ne yazık ki hepimizin pozitif olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Doktorlarımız annemin ve babamın tedavisinin hastanede yapılmasını uygun görmüş, benim tedavimin ise evde izole olarak devam etmesine karar vermişlerdir.
Bu vesile ile buradan tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda sağlıkla görüşmeyi diliyorum”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı