Haberler

İpsala’da ilk koronavirüs vakası!

Türkiye’de şimdiye kadar 69 bin 392 kişiye bulaşan ve bin 518 kişinin de hayatını kaybetmesine sebep olan korona virüs (COVID-19) İpsala’da da görüldü. Bir apartman karantinaya alındı.


Vakanın görüldüğü haberini İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yaptığı paylaşımda “Değerli İpsalalı hemşehrilerim, ilçemizde korona virüs (covid-19) vakası görülmüştür.” ifadelerini kullanan Ünsal, İpsalalılar’ı zorunlu olmadıkça evlerinden dışarı çıkmamaya çıkmak zorunda olanların de gerekli önlemleri alarak çıkması konusunda uyardı.


Söz konusu vatandaşa uygulanan 3 ayrı korona virüs testinin pozitif çıkmasının ardından İpsala’da bir apartman da karantinaya alındı.

Bu zamana kadar ise Keşan’da da 8 pozitif 21 de şüpheli vaka’nın olduğu bilgisine ulaşıldı, ancak yetkililer konu ile ilgili henüz bir bilgilendirme yapmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı