Haberler

Girişimcilik kursu kayıtları başladı

Keşan TSO’nun İŞKUR ve KOSGEB işbirliğinde açacağı Girişimcilik Kursu 18-21 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) ve KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) işbirliğinde düzenlenecek olan Girişimcilik Kursu başvuruları başladı.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Uğurcan Urgan konu ile ilgili yaptığı açıklamada 4 gün sürecek olan kurs ile ilgili şunları kaydetti; “İŞKUR ve KOSGEB işbirliğiyle gerçekleştireceğimiz Girişimcilik Kursumuz için başvuruları almaya başladık. Kursumuz hizmet binamızın eğitim salonunda 18-21 Mart 2019 tarihleri arasında (4 gün) ve 09:00 – 16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Mülakatlarımız ise, 15 Mart tarihinde yine odamız hizmet binasında yapılacak. Keşan TSO olarak girişimciliği önemsiyor ve destekliyoruz. Amacımız; bölgemizde girişimcilik kültürünü daha da yaygınlaştırmak ve girişimcileri iş planı kavramı ile tanıştırarak başarılı işletmelerin kurulmasını sağlamaktır.”

Urgan, Girişimcilik Kursuna kayıt olmak isteyenlerin e-devletten KOSGEB Bölümüne girerek ön kayıt oluşturabileceklerini ve ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin ise Keşan TSO KOSGEB Temsilcisi Kadir Can Tunç ile irtibata geçebileceklerini belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı