Haberler

Gege, “Beyanlarım şikayet değil hatırlatmadır, vatandaşlık görevidir.”

MHP eski İlçe Başkanı Erkan Gege, çalışmaları devam eden “Artı Çarşı” konusunda görüş ve önerilerde bulundu. Art Çarşı projesine dahil olan Mercan Sokak üzerinde işletmesi bulunan Gege, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, projenin altyapı konusuna dikkat çekti. Keşanonline olarak görüşlerine başvurduğumuz Gege, projede emeği geçenlere teşekkür ederek, yapılan kazılarda sokakların altyapısının gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti.

Gege, “Yeraltına döşenmiş olan elektrik, su, doğalgaz, internet gibi altyapı hizmetlerinin gözden geçirilmesi gerekir” dedi.

Aynı zamanda çevre güzelleştirme çalışmalarında esnafın da üzerine düşeni yapmasını beklediğini kaydeden Erkan Gege, “Görüntü kirliliği yaratan çanak antenler, inen kablolar düzenlenebilir. Bunlar zor veya maliyetli işler değil. Binalar tek tip beyaza boyanabilir. Bodrum’da olduğu gibi, tabelalar tek tip olabilir.” diyerek çevrede güzel bir görüntü yaratılabileceğine dikkat çekti.

Beyanlarının şikayet olmadığını belirten Gege, “Dediklerim ikaz olarak algılanmasın, bir hatırlatma bir vatandaşlık görevi olarak algılansın. Yapılmışken bir kere yapılır mantığı ile bu güzelliği gerçekleştirsinler.” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu