Siyaset

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda, ekonomi doktorasını tamamladı

DEVA Partisi Edirne İl Başkanı Kerem Arda , Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Ana Bilim Dalı Başkanlığı’nda devam ettiği doktora programından başarı ile mezun olarak Dr. ünvanı almaya hak kazandı.
“Uluslararası Rezerv Değişimlerinin Yurtiçi Faiz Oranları Üzerine Etkisi: Türkiye Örneği” adlı tezi doktora jürisi tarafından oybirliği ile kabul edilen Dr. Kerem Arda, “Bu süreçte şahsıma hem hocalık, hem ağabeylik yapan Prof. Dr. Ayhan Aytaç‘a, sürecin başından bu yana yanımda olan ve yardımını esirgemeyen Prof. Dr. Sadi Uzunoğlu ve Prof. Dr. Gökhan Sönmezler‘e ve desteğini aldığım tüm öğretim üyelerine tek tek teşekkür ederim” dedi.
Dr. Kerem Arda yaptığı açıklamada “Beni bu yoğun ve zorlu sürecin hiç bir aşamasında yalnız bırakmayan ve akademik yolculuğumda emeğini, desteğini, fedakarlığını esirgemeyen eşim Esma Arda ve aileme çok teşekkür ediyorum, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm birikimimi şehrimiz, bölgemiz ve ülkemizin ilerlemesi için paylaşmaya devam edeceğim.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu