Genel

Derin uyku seferber etti! Bir türlü uyanmayan genci pencereden giren itfaiye uyandırdı…

Keşan’da bir gencin ağır ve derin uykusu, dışarıda kalan annesini paniğe boğdu. Dakikalarca telefonla aranan genç, evin zilinin çalınmasına ve kapının yumruklanmasına rağmen uyanmayınca, itfaiye merdiveni ile girildi.

Olay, sabah saatlerinde Yukarı Zaferiye Mahallesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, evde tek başına kalan genci telefonla arayan annesi, uzun bir çaldırmadan sonra telefonun açılmaması üzerine korkarak komşulardan yardım istedi. Bu kez de komşularla birlikte kapı zili defalarca çalındı, dakikalarca kapı yumruklandı; ancak yine de kapıyı açan olmadı.
İçerideki gencin kapıda bekleyen annesi giderek endişelenmesi üzerine 112’ye haber verildi; ihbar üzerine bölgeye ambulans ve itfaiye ekipleri sevk edildi.
İtfaiye aracının cama dayadığı merdiven görevliler içeri girdi, kendisine dakikalarca ulaşılamayan gencin ise yatağında derin bir uykuda olduğu anlaşıldı. Pencereden giren itfaiye görevlilerini gören genç neye uğradığını şaşırırken, kendisinden iyi haber almak için aşağıda endişeyle bekleyenleri görünce yaşananlardan üzüntü duydu.

Uzunca bir süre tedirginlik içinde geçen zamandan sonra gencin ağır bir uykuda olduğu anlaşılması üzerinde herkes derin bir nefes aldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu