GündemKeşan

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Keşan’da 100 etkinlik ile kutlanacak

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşun 100. yılında yapılması planlanan 100 etkinlik ile ilgili 20 Ekim 2023 Cuma günü bir toplantı gerçekleştirildi.

Keşan Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda saat 10.00 sıralarında başlayan toplantıya; Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve kurum amirleri katıldı.

Etkinlikler önümüzdeki hafta başlayacak

Toplantının ardından düzenlenen etkinlikler hakkında bilgi veren Helvacıoğlu, Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde, Türk halkının bağımsızlık mücadelesinin taçlandırıldığı 100. Yılını Keşan’da 100 etkinlik ile kutluyoruz. Kaymakamımız Sayın Cemalettin Yılmaz öncülüğünde Keşan’daki tüm paydaşlarımız ile bir hafta boyunca şehrimizin her bir noktasında Cumhuriyetimizi 100 etkinlik ile coşkuyla kutlayacağımız dolu dolu bir program hazırladık.
Tarih boyunca yazılan destanların en güzeli olan Cumhuriyet Destanımızı doyasıya kutlayacağımız birbirinden renkli etkinler, unutulmaz anılar sizleri bekliyor!
100 yıllık Cumhuriyetimizden ilham alarak şeref ve coşkuyla bayramımızı kutlayacağız. Etkinliklerimiz önümüzdeki hafta başlayacak.”
dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu