Siyaset

Cumhur İttifakı’ndan Keşan’da birlik, beraberlik mesajı

Cumhur İttifakı çatısı altında bir araya gelen AK Partili ve MHP’liler Keşan’da birlik beraberlik mesajı verdi.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, başkan yardımcıları Yakup Balcı, Nuran Uslu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç ile yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclisi üyesi Sema Kılıç’la birlikte, 3 Eylül 2023 tarihinde seçilen MHP Keşan İlçe Yönetimine “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

18 Eylül 2023 Pazartesi günü MHP Keşan İlçe Merkezi’ne giden Helvacıoğlu ve AK Parti heyetini, MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

“Bu beraberliğin kıymetini biliyoruz”

Ziyarette konuşan Helvacıoğlu, “Cumhur İttifakı çatısı altında çalışmaktan gurur duyduğumuz Milliyetçi Hareket Partisi Keşan İlçe Teşkilatımızın yeni yönetimine görevlerinde başarılar diliyoruz. Cumhur İttifakı olarak uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Gürcan Başkanımız ve Adnan Başkanımızın uyumları Trakya ve Türkiye’de örnek. Gücümüzü biliyoruz. Bu beraberliğin kıymetini biliyoruz. Yerel seçimler öncesinde Adnan başkanımız güven tazeledi. Fedakarca çalışıyoruz. Hep örnek olduk. Keşan için daha iyisini yapmak için ortak akılla hareket etmeyi sürdüreceğiz. Kongrede güven tazeleyen başkanımız Adnan İnan ve kıymetli yönetimimize çalışmalarında kolaylıklar diledik. Ortak akılla ve ortak dava ile Keşan’ımızın daha iyi yerlere gelmesi için güç birliği ile omuz omuz devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarla ilgili vatandaşlarımızdan olumlu tepkiler alıyoruz. Cumhur İttifakı olarak 5 senedir, nazar değmesin el ele tutuşarak en iyi hizmeti sunuyoruz.” dedi.

“Güçlü bir şekilde sahalara ineceğiz”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Kılınç da, göreve seçilen yönetime başarılar dileyerek, şunları söyledi: “Cumhur İttifakı olarak çok iyi çalışmalar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Keşan’da güzel bir çalışma neticesinde Cumhur İttifakı belediyeciliği ile Keşan’ı tanıştırdık. Bunun devamını sağlamamız gerek. Kazanmak zordu, şimdi kaybetmemek üzere çalışmalıyız. Cumhur İttifakı olarak güçlü bir şekilde sahalara ineceğiz.”

“Kavga etmeden uyum içerisinde çalışıyoruz”

MHP Keşan İlçe Başkanı Adnan İnan ise ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Cumhur İttifakı olarak Keşan’a en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti.
Yeni yönetimi oluşturduklarını ifade eden İnan, “Liderlerimiz nasıl kilitlendiyse biz de Keşan’da aynı örneği verdik. Kavga etmeden, uyum içerisinde çalışıyoruz. Tüm bölgemize örnek oluyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde Keşan’ımıza hizmet etmeyi dertlendik.” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu