Haberler

Çöpünü toplamayan esnafa ceza geliyor

Keşan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü işbirliği ile Keşan Pazaryeri’nde esnafa pazar bittikten sonra çöplerini toplamaları için poşet dağıttı.
Sabah saatlerinde gerçekleştirilen uygulamada, esnaflardan ceza almamaları için pazar toplandıktan sonra biriken çöpleri bu poşetlere atmaları istendi.
Çöplerini toplamayan esnafa cezai işlem uygulanacağı hatırlatıldı.

950 esnafın tezgah açtığı pazaryerinde tezgah açtığını ve Pazar dağıldıktan sonra oluşan çöpleri toplamanın iş gücü kaybına sebep olduğunu belirten Temizlik İşleri Müdürü Yasin Paçaman, “Esnafımızı ikinci bir uyarıya dahil ederek yine çöp poşetlerini dağıtarak kendilerinin çöplerini toplayıp bize yardımcı olmasını sağlayacağız. Bunu başardıktan sonra Keşan?ın daha düzgün daha tertipli daha temiz olacağına inanıyorum.” derken, Zabıta Müdürü Gökhan Yılmaz, çöplerini toplamayan esnafa cezaların geleceğini kaydetti. Yılmaz, “Bu işin takipçisi olacağız. İlk seferde 320 TL olarak bir ceza uygulaması yapacağız. Aynı kişi aynı suçu işlediği zaman bu ceza katlanacak.” diye konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Konya Web Tasarım Keşan Web Tasarım Sigara Bırakma Merkezi Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Gluten Diyeti Nasıl Yapılır Dijital Pazarlama Teknikleri Dijital Reklam Ajansı Blikkenslager Keşan Gelinlik
Kapalı