Asayiş

Çok sayıda hırsızlık suçunun failiydi, daha fazla kaçamadı

Keşan’da bir çok farklı hırsızlık suçunun faili olarak aranan şahıs, cadde üzerinde yaşanan kovalamacanın ardından yakalandı. Mahkemeye karşısına çıkarılan hırsız tutuklandı.

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği tarafından soruşturması devam eden aralarında işyeri, kurum ve evden hırsızlık gibi bir çok suçun faili olarak aranan C.K. (28), Yenimescit Mahallesi Zati Yörüker Caddesi üzerinde polis ekiplerince fark edildi.
Fark edildiğini anlayan C.K. yaya olarak bölgeden uzaklaşmaya çalıştı, bu sırada polis kendisini cadde boyunca kovaladı.
Yaşanan kovalamacanın ardından daha fazla kaçamayan, C.K., ekipler tarafından yakalanarak polis merkezine getirildi.

Konu ile ilgili olarak günün nöbetçi savcısına bilgi verilmesinin ardından gözaltına alınan şahıs, adliyeye sevk edildi.
Mahkemede yargı karşısına çıkarılan C.K., tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

Öte yandan, devam eden uygulamalar çerçevesinde, Yukarı Zaferiye Mahallesi, Pilot Sokak üzerinde devriye görevini yapan ekipler tarafından yapılan GBT sorgusu sırasında şüpheli görülen bir şahıs için GBT sorugusu yapan ekipler, şahsın İpsala İlamat ve İnfaz Bürosunca Silahlı Tehdit Suçundan yakalaması olduğunu fark etti.
E.C. isimli şahıs, gün içerisinde Edirne Açık Cezaevi‘ne gönderilmek üzere Asayiş Büro Amirliğinde muhafaza altına alındı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu