Haberler

Çok sayıda hırsızlık suçundan yakalanıp serbest kaldı, çocuk istismarından tutuklandı

Keşan’da gece bekçileri tarafından fark edilen şüpheliler yakalandı, daha önce hırsızlık suçlarından serbest kalan şahıs bu sefer “Çocuğun Kaçırılması ve Çocuğun Cinsel İstismarı” suçlarından tutuklandı.

25 Mayıs 2019 Cumartesi günü saat 03.20 sıralarında, Kurtuluş Caddesi üzerinde Mahalle Bekçileri tarafından fark edilen 3 şahıs kaçmaya başladı. Yaşanan kovalamacanın ardından R.D.(24) ve Ş.A.(11) isimli şüpheliler yakalanırken T.D.(18) karanlıktan faydalanarak kaçtı.

Şüphelilerin sorguları sırasında Ş.A(11)’nın daha önce adresini bilmediği bir evde şüphelilerden T.D. ile birlikte olduğu yönünde ifade vermesi üzerine Ş.A.’nın annesi konuyla alakalı olarak şikayetçi olurken, bölgede yapılan aramalar sonucunda 04.20 sırlarında Yukarı Zaferiye Mah. Üçler Sokak’ta T.D. yakalanarak “Çocuğun Kaçırılması ve Çocuğun Cinsel İstismarı” suçlarından gözaltına alındı.
Geçitiğimiz hafta da çok sayıda hırsızlık suçundan yakalanarak serbest kalan T.D., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, Edirne Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna sevk edildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu