Siyaset

CHP’ye emek vermiş yöneticilerini aynı masa etrafında bir araya getiren Pekcan’dan birlik mesajı

CHP Keşan’da partiye emek vermiş önceki dönem yöneticileri ve şimdiki dönem yöneticileri aynı masada bir araya geldi. Partinin geçmişi konuşan CHP’liler, bir sonraki seçimler öncesinde ‘Birlikte başaracağız’ mesajı verdi.
Dün gerçekleştirilen toplantı hakkında CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan yazılı bir açıklama yaptı. Toplantıyı değerlendiren Pekcan, şu ifadeleri kaydetti:

“Tecrübemiz ve enerjimizle aile olarak bir aradayız”

“İktidara yürüdüğümüz bu günlerde önümüzdeki genel seçimin hayati öneminin farkındayız. Var gücümüz, tecrübemiz ve enerjimizle aile olarak bir aradayız. Yıllarca partiye emek etmiş geçmiş dönem ilçe başkanlarımız Abdulaziz Çıkıkçı, Abdülbaki Topal, Ufuk Kanışkan, Erdoğan Gümülcineli, Vedat Koyuncu, Özgür Heves Yıldız, Salim Yatıkçı ile geçmiş dönem milletvekilimiz Kemal Değirmendereli, geçmiş dönem belediye başkanlarımız Mehmet Özcan, Halil Büyükyatıkçı, Nevzat Çetin, Recep Ordu, Cevdet Karagöz son belediye başkan adayımız Şenol Yalı, Beyendik Belediye Başkanımız Muhammet Örnek, Yenimuhacir Belde Başkanımız Ahmet Oğuz, Beyendik Belde Başkanımız Nebi Kasap ile bir araya geldik.

“Birlikte başaracağız”

Mazeretleri nedeniyle aramızda olamayan Geçmiş Dönem Milletvekilimiz Hasan Basri Eler, Geçmiş Dönem İlçe Başkanlarımız Feyzullah Aktan, Cengiz Öztekin, Yücel Erciyes, Geçmiş Dönem Belediye Başkanlarımız İbrahim Gül, Selami Akın, Recep Çınar’ın destekleriyle;

Aramızdan ayrılan Merhum Milletvekillimiz Süleyman Sabri Öznal, Erdin Bircan, Merhum Belediye Başkanlarımız Rasim Ergene, Metin Çırpan, Mehmet Gemici, Merhum İlçe Başkanlarımız Tevfik Fikret Atılgan, Bilal Ergeç, Nurettin Kaya, Reşat Altınel, Hamdi Sözen, Lütfü İren, Sadık Ürek, Hüseyin Karadayı, Halil Güven, Hasan Yenice, Aziz Akalın’ın onurlu mücadelelerinin manevi mirası ve görünmez kahramanlarımız tüm üyelerimiz ile BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu